عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 26 مهر 1400 | 15:36

کد خبر : 11427

  • تاریخ انتشار :

  • 1400/06/30

تعداد بازدید : 2029 بار

لزوم تکمیل اطلاعات پروانه های ساختمانی به منظور پرداخت مابه التفاوت حق الزحمه نظارت

1400/06/30

به منظور ایجاد فیش مابه التفاوت سالانه حق الزحمه نظارت مطابق بند 3-3 قرارداد همسان ، تکمیل اطلاعات پروانه های ساختمانی صادره از طریق کارتابل سانما الزامی است


اطلاعیه لزوم تکمیل اطلاعات پروانه های ساختمانی 


به اطلاع کلیه ناظران محترمی که از ابتدای ارجاع نظارت ، در سیستم ارجاع پروژه اخذ نموده اند ( ناظران معماری و عمران ) میرساند که به منظور ایجاد فیش مابه التفاوت سالانه حق الزحمه نظارت مطابق بند 3-3 قرارداد همسان ، تکمیل اطلاعات پروانه های ساختمانی صادره از طریق کارتابل سانما الزامی است.

لذا جهت تسریع در فرآیند ایجاد فیش مذکور ، در اسرع وقت نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی از طریق انتخاب گزینه ارسال گزارش در منوی گزارش در کارتابل سانما اقدام نمایید زیرا تنها پس از تکمیل اطلاعات پروانه ساختمانی ایجاد فیش امکان پذیر خواهد بود.

بدیهی است اطلاعات ثبت شده در سیستم مبنای انجام محاسبات و ایجاد فیش مابه التفاوت سالانه میباشد. لذا مسئولیت صحت و دقت اطلاعات وارده و همچنین کلیه تاخیرات و تبعات احتمالی ناشی از این موضوع ، بطور کامل بر عهده ناظر ثبت کننده اطلاعات خواهد بود.
لازم به توضیح می باشد که با توجه به حجم پروژه های ارجاعی ، این فرآیند به صورت تدریجی انجام پذیرفته و به کارفرمایان اطلاع رسانی خواهد گردید.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی