عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 | 0:4

کد خبر : 12487

  • تاریخ انتشار :

  • 1400/09/22

تعداد بازدید : 1180 بار

اهم مصوبات هفتمین جلسه هیات مدیره دوره پنجم مورخ 1400/09/20

1400/09/22

با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و کمک به اعضا سازمان مصوب گردید تا پایان سال 1400، امکان ثبت کار پس از دریافت رسید توسط اشخاص حقیقی و حقوقی (مجریان ذیصلاح، آزمایشگاه ها و ...) مقدور باشد

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سخنان ریاست محترم آغاز گردید.

* آقای مهندس غفور نصیرپور به عنوان مسوول واحد امور ایثارگران انتخاب گردیدند.

* با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و کمک به اعضا سازمان مصوب گردید تا پایان سال 1400، امکان ثبت کار پس از دریافت رسید توسط اشخاص حقیقی و حقوقی (مجریان ذیصلاح، آزمایشگاه ها و ...) مقدور باشد. این موضوع فقط شامل تمدید پروانه می باشد.

* در خصوص طراحی های ثبت شده خارج از روال سازمان توسط اعضا مربوط به سالهای گذشته، مصوب گردید با توجه به اینکه کارهای شناسایی شده که بر اساس تاریخ پروانه ساختمانی در ظرفیت اعضا ثبت می گردد بعنوان تعداد کار و ظرفیت در سال جاری محاسبه نگردند.

* مقرر گردید کمیته ای با حضور آقایان مهندس علی اسماعیلی، مهدی اسماعیلی و مهندس صدیقی بمنظور بررسی نامه های طرح در هیات مدیره تشکیل و تصمیم گیری های اتخاذ شده به هیات مدیره جهت تصویب ارایه گردد.


* آقای مهندس غفور نصیرپور بعنوان دبیر کمیته قرارداد همسان انتخاب گردیدند.

* مصوب گردید کمیته ای با حضور آقایان مهندس/دکتر افراسیابی، داریوش خسروی، علیرضا قورچیان و مهدی اسماعیلی بعنوان دبیر کمیته مذکوره در خصوص بررسی و تصمیم گیری خرید نرم افزار جامع مالی و اداری تشکیل و پیشنهادات در جلسه هیات مدیره ارایه گردد.


* مصوب گردید کمیته ای با حضور آقایان دکتر/مهندس طهماسبی، علی سیکارودی، کریم جهانی، علی افراسیابی، غفور نصیرپور و سرکار خانم فریده قدیری در خصوص ارایه پیشنهادات بررسی در کمیته کارشناسی هیات چهارنفره ( بخشنامه وزارت راه و شهرسازی در خصوص افزایش تعداد کار) تشکیل گردد. در ضمن آقای دکتر افراسیابی بعنوان دبیر کمیته مذکور معرفی گردیدند.  


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی