عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 18 مرداد 1401 | 9:2

کد خبر : 14711

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/04/08

تعداد بازدید : 2048 بار

از سایت آموزشهای ارتقا پایه مهندسان دانشگاه آزاد کرج رونمایی شد

1401/04/08

سهولت استفاده، امکان استفاده از انواع صوت و تصویر و فایل آموزشی و چت آنلاین، امکان ضبط دوره ها، دسترسی سریع وآسان و همچنین عدم نیاز به نرم افزار های جانبی برای شرکت در دوره ها از مزیتهای این سایت است

در مراسمی با حضور دکتر افراسیابی نایب رییس دوم و مهندس قورچیان خزانه دار و مهندس محمدرضا ریاحی خواه معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، دکتر محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع طبیعی و دکتر حامد ثابت معاون پژوهش و فناوری و دکتر جمال پور رییس مرکز تحقیقات کاهش ریسک سوانح طبیعی و مهندس اسکندری از اساتید دانشگاه آزاد و مهندس بنی هاشم مدیر امور نظام‌ مهندسی و مقررات ملی اداره کل راه و شهر سازی البرز از سایت آموزشهای ارتقا پایه مهندسان دانشگاه آزاد کرج در محل سالن اجتماعات ساختمان آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم مهندس ریاحی خواه ضمن خیرمقدم به میهمانان از زحمات تخصصی انجام گرفته برای طراحی و راه اندازی سایت آموزش های ارتقای پایه دانشگاه آزاد تقدیر و تشکر کرد.


در ادامه دکتر جمال پور رییس مرکز تحقیقات کاهش ریسک سوانح طبیعی و از مهندسان  و اساتید با سابقه و پیشکسوت دانشگاه در سخنانی در تشریح سایت ارتقا پایه دانشگاه اظهار داشت: خلا حضور دانشگاه آزاد به عنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی استان در آموزش های تخصصی مهندسان حس می شد.همچنین محمد اسکندری مدیرآموزش این پروژه نیز در تبیین ویژگی های سایت رونمایی شده تاکید کرد: سعی شده سایت کاملا کاربر پسند بوده و استفاده ازآن برای عموم کاربران راحت باشد.

وی با اشاره به این نکته که استفاده از این سایت و شرکت در دوره ها برای مهندسان سراسر کشور امکان پذیر است، تاکید کرد با توجه به آیین نامه های ابلاغ شده، تنها آزمون دوره ها به صورت حضوری برگزار می شود.


دکتر افراسیابی نایب رییس دوم سازمان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از دانشگاه آزاد بابت تلاش در این زمینه  از مجموعه اداره کل راه و شهرسازی بابت حمایت از اجرای این پروژه تقدیرکرد.
وی تاکید کرد با توجه به پیشرفت های دانش و فناوری در حوزه صنعت ساختمان و گذشت سالهای زیادی از تدوین برخی مباحث مقررات ملی ساختمان طراحی و اجرای دوره های تخصصی جدید را یک ضرورت برشمرد.
قابل ذکر است سهولت استفاده، امکان استفاده از انواع صوت و تصویر و فایل آموزشی و چت آنلاین، امکان ضبط دوره ها، دسترسی سریع وآسان و همچنین عدم نیاز به نرم افزارهای جانبی برای شرکت در دوره ها از مزیت های این سایت است. 
مهندسان عضو سازمان برای ثبت نام و شرکت در دروه ها می توانند به سایت آموزشهای ارتقای پایه مهندسان دانشگاه آزاد کرج به آدرس: http://Nezam-kiau.com مراجعه نمایند.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی