عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
چهارشنبه 6 مهر 1401 | 18:3

کد خبر : 14732

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/05/01

تعداد بازدید : 793 بار

نشست هماهنگی رییس و هیات مدیره سازمان با مجریان ذیصلاح برگزار شد

1401/05/01

اطلاع رسانی در مورد فرآیند مجریان ذیصلاح و تاکید بر لزوم صیانت از حقوق مجریان از جمله مباحث این نشست بود

روز شنبه 25 تیرماه 1401 نشست هماهنگی رییس و برخی اعضای هیات مدیره سازمان با مجریان ذیصلاح ساختمانی در محل سالن همایش های سازمان برگزار شد.

در این نشست که با هدف بررسی چالش های پیش روی مجریان ذیصلاح و تشریح اقدامات سازمان برای اصلاح و ساماندهی انجام کار مجریان برگزار شده بود، مهندس خیری رییس سازمان با اشاره به موضوعات مبتلابه امور مجریان ذیصلاح و مطالبات مطرح شده، همبستگی و ارایه باکیفیت خدمات را دو اصل اساسی برای کسب رضایت دریافت کنندگان این خدمات و ارتقای کیفیت ساخت در استان برشمرد.


وی افزود: در حال حاضر دو ماه است که فرآیند مجریان توسط هیات مدیره به ویژه آقای دکتر مجربی در حال تدوین است و با کامل شده این فرآیند ، در همایش 6 مرداد که حضور در آن برای کلیه مجریان الزامی خواهد بود، جزییات فرآیندها برای مجریان تشریح خواهد شد.

مهندس خیری حرکت به سمت اجرای دقیق قانون و کامل شدن خدمات مجریان را از اهداف مهم هیات مدیره در این دوره دانست و بر نظارت انجمن صنفی مجریان بر نرخ گذاری تاکید کرد.

در ادامه مهندس امید رضوانی فر از اعضای هیات مدیره در سخنانی بر لزوم افزایش کیفیت خدمات متناسب با افزایش تعرفه تاکید و از مجریان خواست تا برای گام جدید تجهیزات و توانمندی هایشان را ارتقا دهند.دکتر علیرضا مجربی دیگر عضو هیات مدیره سازمان نیز اظهار کرد: موضوع ورود مجریان سایر استانها به البرز یک دغدغه جدی است که اگرچه مبنای قانونی دارد ولی به جهت رکود صنعت ساختمان در هیچ کجای کشور پذیرفته نیست.
وی حرکت به سمت کامل شدن خدمات مجریان را بسیار مهم برشمرد و وعده داد در همایش پیش رو مبنای کامل شده خدمات مجریان ذیصلاح تشریح خواهد شد.

در ادامه شرکت کنندگان به بیان دغدغه ها و مشکلات و موانع پیش روی مجریان ساختمانی پرداختند و خواستار نظارت و برخورد با متخلفان شدند.


برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی