عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 دی 1400 | 22:44

کد خبر : 8866

  • تاریخ انتشار :

  • 1398/11/02

تعداد بازدید : 2620 بار

دیدار هیات مدیره سازمان با مهندس معمار وظیفه شناسی که دچار آسیب شده است

1398/11/02

رییس و اعضای هیات مدیره سازمان روز سه شنبه به دیدار خانم مهندس پویه پور ابراهیم اهوازی رفتند

رییس ، به همراه برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان به دیدار خانم مهندس پویه پور ابراهیم اهوازی، مهندس ناظر دچار ضایعه نخاعی، در محل منزل وی رفتند .

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این دیدار مهندس علیرضا صنوبر رییس سازمان، ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای این مهندس، بر مسوولیت ها و مخاطرات پیش روی مهندسان ناظر و لزوم حمایت از ایشان تاکید کرد.


صنوبر با اشاره به حادثه رخ داده برای خانم پور ابراهیم اهوازی، موضوع رعایت اصول و مقررات ایمنی و hse  در پروژه های ساختمانی را یکی از چالش های مهم جامعه مهندسان برشمرد و ضمن تاکید بر رعایت دقیق این مقررات، اجرای آن را مستلزم  همکاری همه دستگاههای مسوول در این امر دانست.


ریاست سازمان همچنین از خانم مهندس پور ابراهیم اهوازی خواست تا سازمان را خانه دوم خود دانسته و در حد امکان در خانه دوم خود حضور یابد.
 در پایان ضمن تقدیم لوح به خانم  پورابراهیم از ایشان برای تعهد و مسوولیت پذیری در انجام وظیفه مهندسی تقدیر شد. لازم به ذکر خانم مهندس پویه پور ابراهیم اهوازی دارای پروانه اشتغال به کار نظارت در رشته معماری است که در سال 96 در حین انجام وظیفه نظارت بر یک پروژه ساختمانی و بر اثر عدم رعایت اصول ایمنی در این کارگاه، دچار حادثه و عارضه نخاعی شده است.

برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی