عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 دی 1400 | 23:14

کد خبر : 9214

  • تاریخ انتشار :

  • 1399/10/04

تعداد بازدید : 1956 بار

مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز منصوب شد

1399/10/04

طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز منصوب شد

   در مراسمی با حضور مهندس کفاش معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی و جمعی از مدیران ارشد این وزارتخانه ضمن تقدیر از زحمات مهندس تقی رضایی، مهندس رضا خالقی به عنوان مدیرکل جدید استان البرز در مسوولیت مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز  تقدیر و حکم مهندس رضا خالقی را به عنوان مدیرکل جدید استان به وی اعطا کرد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی در این مراسم اظهار داشت: مجموعه وزارت راه و شهرسازی از زمان حضور مهندس اسلامی و با توجه به سیاست‌های تبیین شده در این وزارتخانه،  تلاش حداکثری و مدیریت اثربخش را  لازمه  جبران کمبود اعتبارات  در  شرایط  فعلی حاکم بر کشور و رفتار وزیر و معاونین ایشان در خصوص سرکشی و نظارت مستمر بر روند پیشرفت پروژه ها را بیانگر این موضوع دانست.

کفاش در ادامه و در معرفی مهندس خالقی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز، وی را فردی متخصص، جوان و آشنا با  معضلات و مشکلات استان برشمرد و افزود: امیدواریم ایشان با  ادامه روند سازنده قبل و با همکاری کارکنان تلاشگر این اداره کل و در راستای اهداف و سیاست‌های وزارت متبوع گام‌های مؤثرتری در راستای پیشرفت و آبادانی این استان برداشته شود.

مهندس خالقی نیز در سخنانی از وزیر راه و شهرسازی مهندس اسلامی و استاندار محترم البرز برای اعتمادشان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است مهندس خالقی معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز و مدیرکل راه شهرسازی استان لرستان را در کارنامه کاری خود دارد.

برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی