عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
یکشنبه 29 فروردین 1400 | 19:19

دیدار مدیر کل استاندارد استان البرز با رییس و هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

1399/11/28

اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه مشترک دو سازمان از اهداف این دیدار بود

نشست هماهنگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و اداره کل استاندارد استان با حضور مهندس قنبری رییس و هیات رییسه سازمان و سرکار خانم مهندس شکرالهی مدیرکل استاندارد استان البرز و همچنین اعضای کمیته استاندارد سازمان، در محل سالن جلسات هیات مدیره برگزار شد.


دراین نشست پس از خوشامد گویی مهندس شهروز قنبری به مدیر کل استاندارد البرز و همراهانشان، خانم مهندس شکرالهی نیز با تبریک انتخاب مهندس قنبری با پر اهمیت شمردن  بازرسی های مشترک از واحد های تولیدی سطح استان و پروژه های در حال اجرا بر تسریع در اجرایی شدن تفاهم های صورت گرفته تاکید کردند.

ضمن بررسی اقدامات انجام گرفته در راستای تفاهم نامه های مشترک دو مجموعه مقرر گردید تفاهم نامه مشترک به روز رسانی شده و با نظر کمیته مواردی به مفاد آن اضافه گردد.

همچنین پیرو مذاکرات گذشته و یکی از مفاد تفاهم نامه موضوع اجرایی شدن برگزاری دوره های آموزشی ویژه ناظران و طراحان با همکاری سازمان استاندارد، ویژه ورود به حرفه و ارتقای پایه مهندسان و همچنین به منظور بالا بردن سطح آگاهی و به روز رسانی اطلاعات کارفرمایان مورد تاکید قرار گرفت.


از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه برگزاری جلسات با حضور دیگر سازمان ها و ارگانهای مرتبط شهری و استانی به جهت تثبیت و ترویج مصوبات استاندارد سازی مصالح بود که مورد تاکید ویژه روسای دو سازمان قرار گرفت.


 اضافه شدن چک لیست مصالح استاندارد به گزارش ناظران و فراهم آمدن امکان اخذ شکایات در خصوص مصالح غیر استاندارد و همچنین ایجاد لینک بازرسی آسانسور جهت رویت تاییدیه آسانسور توسط همکاران نظام مهندسی و یا تایید از طریق سامانه پیامکی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که پیگیری آن بر عهده کمیته استاندارد گذاشته شد.

برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی