عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
شنبه 3 فروردین 1398 | 2:35

کد خبر : 2950

  • تاریخ انتشار :

  • 1397/01/27

تعداد بازدید : 994 بار

اجلاس بین المللی مدیریت و توسعه شهری پایدار

1397/01/27

ندارد

توسعه ی پایدار به عنوان فرایندی که نیازهای ضروری انسان ها را بدون به خطر انداختن مبانی توسعه یعنی محیط زیست فراهم می سازد، مدتهاست که توجه جوامع مختلف را به خود مشغول ساخته است. شاخص ها و اهدافی چون پیشرفت اقتصادی، رفاه اجتماعی، کیفیت محیطی و حکمرانی خوب از اصول اولیه ی توسعه ی پایدار به شمار می روند، توسعه ی شهری پایدار که به دنبال برنامه هایی چون: کاهش آلودگی ها، نگه داری از منابع، کاهش حجم ضایعات شهری، حمل و نقل مناسب و کارامد و...  می باشد، در پیاده سازی برنامه های خود با موانع و چالش های توسعه ی شهری پایدار مواجه است. شناسایی الزامات، چالش های فراروی توسعه شهری پایدار و همچنین جستجوی راهکارهایی برای برطرف کردن آنها از ضرورتهای برنامه های توسعه شهری کنونی است که از اهداف و ضرورتهای این برنامه می باشد.


"اجلاس بین المللی مدیریت و توسعه شهری پایدار "رویدادی بین المللی است که صدها شهرداری از سراسر کشور در آن حضور خواهند داشت و طی آن بنا داریم در کنار کارگاه های آموزشی،  زمینه ایجاد مشارکت و همکاری را با ارایه راهکار در این رویداد بین المللی ایجاد نماییم؛ که راهکارهایی چون: بازساخت شرایط فعلی، توجه به شهرهای میانی، مدیریت منسجم و یکپارچه و... ، جهت رفع چالش های توسعه ی شهری پایدار در نظر گرفته شده است.


این برنامه  همچنین فرصت مغتنمی برای شهرهای در حال توسعه در حوزه تولید، خدمات، صادرات و واردات، فناوری اطلاعات و خدمات شهری بوده و قادر خواهند بود خدمات، محصولات، نوآوری، تکنولوژی ، ایده ها نوین و خلاقیت خود را در نمایشگاه جنبی این اجلاس، درکنار سایر مجموعه های معتبر در سالن ویژه با عنوان سالن فناوری و تکنولوژی نوین شهری، معرفی و ارائه کنند.


 رویکردهای برنامه  :  


-          کارگاه آموزشی مدیریت دولتی شهرداری و شورای شهرها


-          روشهای جذب سرمایه برای پروژه های شهری


-          ایده های نوین برای کسب درآمد جدید برای شهرها و شهرداری ها


-          کارگاه آموزشی مدیران میانی و شهرداران منطقه ای


-          آشنایی با امور مالی و حقوقی


-          کارگاه آموزشی مدیریت بحران حوادث غیر مترقبه


-          مدیریت پسماندهای شهری- حمل و نقل همگانی- منابع آب


-          نقش مدیریت شهری در دستیابی به توسعه پایدار گردشگری شهری


-          نقش فناوری اطلاعات در مدیریت و توسعه شهری 


-          ارایه مقالات و معرفی سه مقاله برتر و انتشار در  civilica و سایت های خبری


 این برنامه  با هدف آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی، با حضور  شهرداران داخلی و خارجی، اعضای شورای اسلامی شهر­های سراسر کشور و مدیران شرکتها،  اساتید برجسته ملی و بین ­المللی، 19 الی 21 اردیبهشت ماه 1397در پایتخت معنوی جهان اسلام، مشهد مقدس،برگزار و دعوت میگردد تا با حضور ارزشمند خویش ما را در این رویداد علمی، آموزشی یاری نموده و گامی موثر در جهت آگاهی و عمل مدیران و فعالان اقتصادی کشور در راستای توسعه میهنمان برداریم .     

برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی