عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

 • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
 • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
 • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 دی 1400 | 22:52

کد خبر : 11460

 • تاریخ انتشار :

 • 1400/08/15

تعداد بازدید : 2452 بار

مهندس محسن خیری به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد

1400/08/15

آقایان مهندس وحید کیانی و دکتر افراسیابی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم ریاست سازمان و مهندس رضا صدیقی پیرسرایی به عنوان دبیر سازمان از سوی هیات مدیره برگزیده شدند

روز شنبه 15 ابان ماه 1400 مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز  با حضور معاون محترم راه و شهرسازی استان البرز،  مدیر کل راه و شهرسازی ، شهردار کلانشهر کرج و جمعی دیگر از مدعوین در محل سالن شهدای استانداری البرز برگزار شد.در این مراسم احکام منتخبین پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز که به امضای مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم رسیده است به ایشان اعطا شد.
به دنبال این مراسم هیات مدیره دوره پنجم سازمان با برگزاری اولین نشست خود با دستور انتخاب هیات رییسه سازمان تشکیل جلسه دادند که بر اساس آن مهندس محسن خیری به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برگزیده شد.


همچنین آقایان مهندس وحید کیانی و دکتر افراسیابی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم ریاست سازمان و مهندس رضا صدیقی پیرسرایی به عنوان دبیر سازمان از سوی هیات مدیره برگزیده شدند.
همچنین در ادامه هیات رییسه منتخب  با تشکیل جلسه مهندس علیرضا قورچیان را به عنوان خزانه دار سازمان انتخاب و به هیات مدیره معرفی نمودند که این انتخاب با حداکثر آرا به تایید هیات مدیره محترم سازمان رسید.


قابل ذکر است مهندس محسن خیری حضور در دو دوره هیات مدیره و همچنین عنوان اولین ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز را در کارنامه کاری خود دارد.


قابل ذکر است بر اساس نتایج نهایی انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز اعضای هیات مدیره این دوره به شرح ذیل معرفی و احکام خود را از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و مدیر کل راه و شهرسازی البرز دریافت کردند:


       رشته عمران:

 1. محسن خیری اشکوه
 2. علی افراسیابی
 3. علیرضا مجربی کرمانی
 4. علیرضا قورچیان
 5. داریوش خسروی
 6. غفور نصیر پور

عضو علی البدل : حمید بیات


   رشته نقشه برداری:

 1. رضا صدیقی پیرسرایی

عضو علی البدل :جواد سیدی


   رشته معماری:

 1. علی اسماعیلی
 2. وحید کیانی

        رشته تاسیسات برقی:

 1. مهدی اسماعیلی
 2. فریده قدیری

عضو علی البدل :مهرداد وفایی


رشته مکانیک:

 1. بهرنگ محمدی
عضو علی البدل :کریم جهانی


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی