عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 18 مرداد 1401 | 8:54

کد خبر : 12466

  • تاریخ انتشار :

  • 1400/08/26

تعداد بازدید : 1304 بار

دیدار مسوول بسیج مهندسین استان با رییس و هیات رییسه سازمان

1400/08/26

صبح روز سه شنبه 25 آبان 1400 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز میزبان مسوول بسیج مهندسین البرز بود

در این دیدار که علاوه بر سرگرد مهندس فیروز زارع مسوول بسیج مهندسین استان جمعی از مهندسان بسیجی نیز حضور داشتند، مهندس فیروز زارع انتخاب اعضای هیات مدیره جدید را به رییس و هیات رییسه سازمان تبریک گفت و بر حمایت و همراهی بسیج مهندسین در مسیر دستیابی به اهداف عالی سازمان و شفافیت و سلامت مدنظر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.


مهندس خیری ضمن خیرمقدم به میهمانان، با اشاره به اهداف و برنامه های ائتلاف پیروز در انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان البرز، بر همدلی همه اعضای هیات مدیره برای اصلاحات بنیادین در کیفیت و نحوه ارایه خدمات و شفافیت تصمیمات هیات مدیره تاکید کرد.رییس سازمان همچنین با اشاره به اهداف مقدس بسیج بر همراهی و همکاری نزدیک دو مجموعه و اشتراک دیدگاه به منظور ارایه خدمات بهتر به اعضای و شهروندان تاکید کرد.


در ادامه مهندس کیانی نایب رییس اول سازمان نیز ضمن خوشامد گویی به میهمانان، قصد اعضای هیات مدیره را اقدامات مثبت و سازنده در جهت وضعیت فعلی و ارتقای سازمان و کیفیت خدمات به اعضا خواند.


مهندس افراسیابی نایب رییس دوم سازمان هم در سخنانی بر لزوم تجهیز نرم افزاری و سخت افزاری بخش های مختلف سازمان به منظور ایجاد شفافیت بیشتر و ارایه خدمات به اعضا با کیفیت مورد نظر تاکید کرد.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی