عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 | 22:42

کد خبر : 12500

  • تاریخ انتشار :

  • 1400/10/26

تعداد بازدید : 1169 بار

واحد تاسیسات برقی برای اولین بار در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز تاسیس شد

1400/10/26

هماهنگی بیشتر میان اعضای رشته تاسیسات برقی با گروه تخصصی و نمایندگان رشته و راه اندازی مجریان ذیصلاح و در ادامه مجریان حقیقی تاسیسات برقی در سطح استان از جمله اهداف افتتاح این واحد است

با حمایت و تاکید ریاست سازمان و در جهت اهداف هیات مدیره دوره پنجم و به منظور ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر بین رشته ها ، واحد برق برای اولین بار پس از تشکیل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در محل ساختمان شماره 2 این سازمان تاسیس شد.

این واحد به منظور هماهنگی بیشتر میان اعضای رشته تاسیسات برقی  با گروه تخصصی و نمایندگان رشته و راه اندازی مجریان ذیصلاح و در ادامه مجریان حقیقی تاسیسات برقی در سطح استان افتتاح گردیده است.


همچنین از موضوعات مورد پیگیری در این واحد ساماندهی خدمات طراحی و راه اندازی مجدد بازرسی کنتور های برق مطابق تفاهم نامه سه جانبه با شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل راه و شهرسازی و فعالیت در جهت های فعالیت های صنفی، آموزشی خواهد بود.این اولین اقدام هیات مدیره دوره پنجم به منظور ایجاد هماهنگی بین رشته های مهندسی ساختمان است که موجب پویایی و توانمندی رشته ها خواهد شد .

در تداوم این حرکت، در آینده نزدیک در جهت احیای فعالیت های صنفی رشته های عمران و معماری نیز اقدامات مشابهی صورت خواهد پذیرفت.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی