عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 18 مرداد 1401 | 10:37

کد خبر : 14699

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/04/04

تعداد بازدید : 553 بار

نشست مدیران بانک تجارت با هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

1401/04/04

رفع موانع ارایه بهتر خدمات، تسریع و شفافیت امور فی مابین و نیز ارایه خدمات مالی شایسته به مهندسان مورد تاکید مهندس خیری قرار گرفت

روز چهارشنبه اول تیرماه 1401، رییس و هیات رییسه سازمان، در محل سالن جلسات سازمان میزبان محمدی نژاد مدیر امور استانهای بانک تجارت و هیات همراه بودند.


در این نشست که به منظور ارایه خدمات مناسب تر به اعضای سازمان تشکیل شده بود، مهندس خیری ریاست سازمان در سخنانی ضمن خوشامد گویی به میهمانان، با اشاره به همکاری های نزدیک دو مجموعه تاکید کرد: اولویت ما برای انتخاب بانک عامل ، خدمت رسانی مناسب و درشان اعضای سازمان است و به همین علت همیشه ضمن پایش عملکرد بانک های عامل، تلاش داریم بهترین بانک عامل را انتخاب کنیم.


وی افزود: هرچند عمده فعالیت های سازمان با بانک تجارت صورت می پذیرد ولی سعی ما براین است فضای رقابتی بین بانک های مختلف را به نفع اعضا حفظ نماییم.

آقای محمدی نژاد مدیر امور استانهای بانک تجارت نیز با تاکید بر اینکه بانک تجارت از فضای رقابتی استقبال می کند، افزود: تمام تلاش خود را برای پیشتاز بودن در این فضا به کار می بندیم و با نیروی جدید و توان مضاعف سعی داریم در زمینه خدمات رسانی شفاف و سریع اقدام کنیم.


مهندس خیری نیز بر رفع موانع ارایه بهتر خدمات ، تسریع و شفافیت امور فی مابین و نیز ارایه خدمات مالی شایسته به مهندسان تاکید کرد.


برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی