عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
چهارشنبه 6 مهر 1401 | 19:16

کد خبر : 16775

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/06/13

تعداد بازدید : 2361 بار

نتایج قرعه کشی وام کم بهره مردادماه سازمان اعلام شد

1401/06/13

اعضای دارای شرایط خاص خارج از نوبت در اولویت قرار می گیرند

بر اساس قرعه کشی انجام شده در کمیته وام سازمان مشخصات 189 نفر(معرفی شده به بانک رسالت) و 400 نفر (معرفی شده به بانک توسعه تعاون) برگزیده این دوره وام کم بهره بانک های عامل طرف قرارداد با سازمان اعلام شد.


قابل ذکر است براساس برنامه ریزی انجام گرفته اعضای محترم می توانند از طریق کارتابل مهندسی خود برای قرار گرفتن در نوبت وام قرض الحسنه بانک های طرف قرارداد سازمان با کارمزد پایین اقدام نمایند.


هر ماهه براساس امتیاز سازمان در بانک های طرف قرارداد تعدادی وام کم بهره به سازمان تعلق می گیرد که از طریق قرعه کشی میان متقاضیان توزیع خواهد شد.


اعضایی که دارای شرایط خاص ذیل باشند دراولویت قرارگرفته و پس از بررسی شرایط توسط کمیته وام، بدون قرعه کشی به بانک معرفی خواهند شد.

شرایط خاص:
۱-تولد فرزند
۲-ازدواج
۳-بیماری خاص
۴-فوت بستگان درجه یک

همچنین به منظور بهره مندی همه اعضای محترم از امکان اخذ وام کم بهره، اعضایی که قبلا از تسهیلات قرض الحسنه از طریق سازمان استفاده کرده باشند، تا اطلاع ثانوی امکان اخذ مجدد نخواهند داشت.

جهت مشاهده مشخصات اعضای برگزیده شده در قرعه کشی وام کم بهره بانک رسالت سازمان لطفا کلیک نمایید.

جهت مشاهده مشخصات اعضای برگزیده شده در قرعه کشی وام کم بهره بانک توسعه  تعاون سازمان لطفا کلیک نمایید.

*- اعضای محترمی که مشخصات آنها در لیست بانک رسالت آمده است می بایست پس از دریافت پیامک اعتبار سنجی سامانه «مرآت»، از تاریخ 1401/06/19 در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 12:30  به بانک رسالت شعبه ۷ تیر- طبقه ۶ - آقای نظری مراجعه نمایند.

**-  اعضای برگزیده شده در صورت نداشتن حساب نزد بانک رسالت، قبل از مراجعه به بانک اقدام به  افتتاح حساب از طریق سایت mresalat.ir نمایند.

*- اعضای محترمی که مشخصات آنها در لیست بانک توسعه تعاون آمده است می بایست از تاریخ 1401/06/19 جهت تشکیل پرونده و کسب اطلاعات بیشتر به بانک توسعه تعاون شعبه رجایی شهر جنب ایستگاه تاکسی رجایی شهر مراجعه نمایند.

برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی