عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
جمعه 7 مهر 1402 | 15:10

بازدید نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

1401/08/15

آمریکا دست به هرکاری میزند تا با بهره گیری از ابزارهای مختلف در میان مردم نارضایتی و نفاق ایجاد کند که البته در این کار هم ناکام شده و علیرغم اینکه با همه توان وارد صحنه شد ولی به فضل و امداد الهی و تدبیر مسوولین نظام در این برهه نیز نتوانست به اهدافش دست پیدا کند

صبح امروز یکشنبه 15 ابان ماه 1401 ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز میزبان حجت الاسلام والمسلمین یوسفی نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) و هیات همراه بود.

در این دیدار که سرگرد فیروز زارع مسوول بسیج مهندسین سپاه استان نیز حجت الاسلام یوسفی را همراهی می کرد، علاوه بر مهندس خیری ریاست سازمان، جمعی از اعضای هیات مدیره، حجت الاسلام لنگوری مسوول واحد فرهنگی و جمعی از مدیران سازمان نیز حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان ضمن ابراز خرسندی از حضوردر جمع گروهی از نخبگان استان و تشکر از بانیان این دیدار، بررسی حوادث اخیر کشور را مستلزم نگاهی عمیق تر و دقیق تر از همیشه دانست.

وی تاکید کرد: چهل و اندی سال قبل اتفاقی افتاد که معادلات دنیا را برهم زد، البته شاید در بعضی جاها به علت موانع و مشکلاتی که به وجود آمد نتوانستیم به همه اهداف مان برسیم و نتوانستیم به علت مصلحت هایی دلایل این مشکلات را به خوبی بیان کنیم ولی تحولات بزرگی به واسطه انقلاب اسلامی ایران درجهان رقم خورد.


یوسفی با اشاره به تاریخ ایران از زمان حمله مغول تا عصر زندیه، صفویه، قاجار تا پهلوی و مواردی از سلطه و تحقیر مستشاران نظامی آمریکایی در عصر پهلوی، از تحیر آمریکایی ها برای ناکام ماندن همه نقشه هایشان در طول این چهل سال بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و این همه را از امداد و نصرت الهی برشمرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه البرز با اشاره به اینکه استکبار جهانی با انتخاب صدام حسین قصد داشت تا نقشه تجزیه ایران را پیاده کند و دیدید که صدام با چه تبختری ابراز می کرد که شش روزه تهران را خواهد گرفت ولی امروزه به حول و قوه الهی، شیوه مبارزه و  موفقیت ایران در عملیات های جنگی در دانشگاه های نظامی دنیا تدریس می شود.

وی افزود بعد از آن هم همه نقشه های آمریکایی ها برای تشکیل خاورمیانه جدید به نتیجه نرسید و همه اقداماتشان به تشکیل ترکیب مورد نظر جمهوری اسلامی انجامید و امروز شما می توانید از ایران تا مرزهای رژیم اشغال گر قدس بروید.

دشمن امروز می گوید دیگر نمی توانیم با قوای نظامی به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنیم لذا طرح دیگری ریختند به اسم طرح هزار خنجر که در اسراییل طراحی شد و بر اساس آن قصد دارند با هزاران ضربه کوچک ایران را از پا درآورده و نقشه تجزیه ایران را پیاده کنند.


وی اغتشاشات اخیر را بخشی از همین طرح ها دانست که با دروغ پردازی و بزرگ نمایی حوادث کم اهمیت دشمن تلاش کرد تا نشان بدهد که جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است.

 یوسفی به طراحی حوادث مختلف از جمله انفجار در نقاط مختلف ایران از جمله تهران، شیراز اشاره کرد که با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری مردم همه این توطئه ها خنثی شد.


وی افزود: برنامه ریزی و تلاش دشمن هنوز ادامه دارد. آنها سرمایه گذاری سنگینی علیه ما کردند، مانع و زحمت درست کردند ولی به فضل الهی نتیجه نگرفتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) تاکید کرد: دشمن فکر می کند اگر در این برهه نتواند جمهوری اسلامی را شکست بدهد دیگر هرگز موفق به این کار نخواهد شد. لذا دست به هرکاری میزند تا با بهره گیری از ابزارهای مختلف در میان مردم نارضایتی و نفاق ایجاد کند که البته در این کار هم ناکام شده و علیرغم اینکه با همه توان وارد صحنه شد ولی به فضل و امداد الهی و تدبیر مسوولین نظام در این برهه نیز نتوانست به اهدافش دست پیدا کند.


وی آمریکا را به گربه ای تشبیه کرد که در گوشه ای گیر افتاده و چنگ می اندازد ولی دیگر از او و نایبش اسراییل کاری ساخته نیست.

یوسفی در پایان اظهار داشت: امروز ما امید فراوانی به آینده داریم چرا که به برکت دلهای پاک،  امداد و نصرت الهی همچنان همراه این نظام و مردم ایران است. 

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی