عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
یکشنبه 16 بهمن 1401 | 22:38

کد خبر : 18843

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/09/05

تعداد بازدید : 709 بار

اولین نشست هماهنگی مدیران سازمان با رییس و هیات رییسه جدید سازمان

1401/09/05

ریاست سازمان بر اصلاح سیستم های ناکارآمد و معیوب گذشته تاکید کرد

روز چهارشنبه 2 آذر ماه 1401 اولین نشست هماهنگی مدیران سازمان با رییس و هیات رییسه جدید سازمان در محل سالن جلسات هیات مدیره برگزار شد.

در این دیدار که علاوه بر رییس و هیات رییسه برخی از اعضای هیات مدیره و معاونان سازمان نیز حضور داشتند، دکترعلیرضا مجربی کرمانی با اشاره به حضور پیشین خود در مسوولیت ریاست سازمان، عدم تغییر در بسیاری از سیستم های معیوب و فرآیندهای ناکارآمد در طی این 5 سال را یک ایراد اساسی برشمرد که برای یک سازمان که مدعی پویایی و پیشرو بودن است یک آفت محسوب می شود.
وی ویژگی مدیران کارآمد را ارایه پیشنهادات اصلاحی برشمرد و از مدیران سازمان خواست تا در محدوده تحت مدیریت خود برای اصلاح و تعالی سیستم طرح و پیشنهاد بدهند.

مهندس فریده قدیری نایب رییس اول سازمان نیز در سخنانی سیستم قائم به فرد وعدم تعریف جانشین برای انجام فرآیندهای سازمان را یک آسیب برشمرد و اقدام مدیران برای اصلاح این ساختار از طریق آموزش افراد جانشین ضروری دانست .
مهندس امید رضوانی فر نایب رییس دوم سازمان نیز در سخنانی عدم تعریف دقیق تر شرح وظایف واحد ها و اشخاص را یک خلا مهم در سازمان دانست و بر سپردن وظایف متناسب با توانمندی ها به افراد تاکید کرد.

وی همچنین تکریم مراجعان را دستور کار همواره واحدهای سازمان تعریف کرد و نظارت پیوسته مدیران را بر انجام امور مراجعان همراه با تکریم و در اسرع وقت خواستار شد.
در این جلسه یکایک معاونان و مدیران حاضر ضمن شرح مختصر اقدامات انجام شده در طی یکسال گذشته به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت تسهیل و تسریع ارایه خدمات و تکریم مراجعان پرداختند.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی