عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 20:34

کد خبر : 18847

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/09/09

تعداد بازدید : 4205 بار

در مراسمی از رتبه برتر آزمون ورود به حرفه طراحی معماری تقدیر شد

1401/09/09

رییس سازمان: باعث خرسندی است که بانوان مهندس نیز همپای آقایان در عرصه های مهندسی و حرفه ای تلاش می کنند و می درخشند

در مراسمی که در محل سالن جلسات هیات مدیره و با حضور رییس، دبیر و جمعی از اعضای هیات مدیره سازمان برگزار شد از خانم مهندس مهدیه مرندی مقدم، از اعضای سازمان و کسب کننده رتبه برتر آزمون ورود به حرفه طراحی معماری در آزمون مردادناه 1400 تقدیر شد.

در این مراسم دکتر علیرضا مجربی کرمانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در سخنانی ضمن تبریک کسب رتبه برتر به مهندس مرندی مقدم، اظهار داشت: باعث خرسندی است که بانوان مهندس نیز همپای آقایان در عرصه های مهندسی و حرفه ای تلاش می کنند و می درخشند.


وی با اشاره به حضور بانوان مهندس در واحدهای فنی و کنترلی سازمان از دوره های گذشته، بر فراهم کردن شرایط حضور بانوان توانمند مهندس در جایگاه های مختلف برحسب شایستگی ها تاکید کرد.
دکتر مجربی همچنین حضور یکی از بانوان مهندس در ترکیب هیات رییسه سازمان را نشانه اعتقاد هیات مدیره به شایسته سالاری فارغ از جنسیت دانست.

 خانم مهندس فریده قدیری نایب رییس اول سازمان نیز بر پتانسیل بالای بانوان مهندس در بخش های فنی، تخصصی، اجتماعی و فرهنگی  تاکید کرد و افزود: باید زمینه هایی جهت بهره گیری از این توانمندی ها ایجاد گردد.  

دراین مراسم  از خانم مهندس مهدیه مرندی مقدم با تقدیم لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

قابل ذکر است خانم مهندس مرندی فارغ التحصیل دو رشته مهندسی کامپیوتر تا مقطع کارشناسی و مهندسی معماری تا مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی