عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 20:27

کد خبر : 18938

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/10/05

تعداد بازدید : 575 بار

نشست رییس و هیات رییسه سازمان با مدیران و پرسنل خدمات مهندسی

1401/10/05

رییس سازمان بر لزوم شناسایی و حذف کنترل های مازاد بر وظایف قانونی به منظور تسهیل و تسریع در امور مراجعان تاکید کرد

روز یکشنبه 4 دی ماه 1401 اولین نشست رییس و هیات رییسه جدید سازمان با معاون فنی و خدمات مهندسی مدیران و پرسنل واحد خدمات مهندسی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس ابراهیم افسری مدیر واحد خدمات مهندسی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از ریاست و نایب رییس اول سازمان بابت پیگیری حل مشکلات واحد خدمات مهندسی تشکر و قدردانی کرد.

 وی ادامه با بیان برخی از موضوعات مهم واحد که حل مشکلات آنها نیاز به توجه و اهتمام ویژه دارد اشاره کرد. ضرورت استقرار سامانه پاسخگویی تلفنی واستقرار میز خدمت خدمات مهندسی در سازمان از جمله موضوعاتی بود که مورد بحث قرار گرفت.

سپس همکاران بخش های مختلف حقیقی و حقوقی واحد به بیان مشکلات و دیدگاههای خود پرداختند.

 در ادامه جلسه دکتر بهرنگ محمدی خزانه دار سازمان درخصوص پاره ای از موارد مطروح شده توسط همکاران در زمینه امور مالی واحد خدمات مهندسی توضیح داد.

مهندس یوسف رهبر معاون محترم فنی و مهندسی سازمان نیز ضمن تشریح جزییات بیشتری از مشکلات مطرح شده از سوی همکاران، درخصوص اجرا شدن مر قانون و مصوبات هیات مدیره و هیات رییسه در واحد خدمات مهندسی و تلاش پرسنل این واحد توضیحاتی ارایه کرد.

خانم مهندس قدیری نایب رییس اول سازمان خانم مهندس قدیری ضمن بیان توضیحاتی در خصوص برخی موضوعات مطرح شده در جلسه، بر ضرورت تشکیل کمیته ای به منظور بازخوانی مصوبات خدمات مهندسی و تهیه طرح های لازم برای ساماندهی مصوبات گذشته تاکید کرد.

دکتر علیرضا مجربی کرمانی رییس سازمان نیز در سخنان خود ضمن یادآوری اهمیت واحد خدمات مهندسی و نحوه ارایه خدمات این واحد و با تشکر از زحمات همکاران در این واحد، جلب رضایت مراجعان و پاسخگویی دقیق و سریع به تقاضاهای قانونی مراجعان، بر لزوم شناسایی و حذف کنترل های مازاد بر وظایف قانونی به منظور تسهیل و تسریع در امور مراجعان و همچنین اجرایی شدن دقیق و به موقع مصوبات مربوط به حوزه خدمات مهندسی در سامانه جامع خدمات مهندسی، تقویت کنترل های نرم افزاری و کاهش کنترل های انسانی تاکید کرد.

رییس سازمان همچنین دستور داد تا در اسرع وقت مشکلات اجرایی مربوط به مصوبات متعدد در حوزه خدمات مهندسی، احصا و جهت حل و فصل مشکلات ، مراتب به حوزه ی ریاست منعکس گردد.نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی