عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 18:56

کد خبر : 20001

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/01/21

تعداد بازدید : 2204 بار

تیم هت تریک قهرمان مسابقات فوتسال جام گرامیداشت روز مهندس شد

1402/01/21

در روز فینال از پیشکسوت فوتبال آقای فرشاد فلاحت زاده تقدیر شد

مسابقات فوتسال جام گرامیداشت روز مهندس که با ابتکار واحد رفاهی سازمان و با استقبال پرشور اعضا و حضور 16 تیم برگزار شده بود، روز شنبه 13 اسفند با حضور رییس سازمان و برخی از اعضای هیت رییسه و هیات مدیره، با برگزاری مسابقات رده بندی و فینال به پایان رسید.

در مسابقه فینال این جام دو تیم هت تریک و اف سی ژئو به مصاف هم رفتند که در پایان دو نیمه تیم هت تریک با نتیجه 10 بر 5 توانست تیم قدرتمند اف سی ژئو را شکست داده و مقام اول مسابقات را از آن خود کند.

تیم هت تریک قهرمان مسابقاتتیم اف سی ژئو نایب قهرمان


تیم جاما مقام سوم مسابقات


همچنین در این دور دو تیم جاما و نقشه برداری به مرحله رده بندی راه پیدا کرده بوند که با اعلام انصراف تیم نقشه برداری، تیم جاما با نتیجه سه بر صفر پیروز مسابقه و حایز مقام سوم مسابقات شد.

در مراسم پایانی این مسابقات تیم های اول تا سوم جام لوح قهرمانی و هدایای خود را از آقای فرشاد فلاحت زاده، دکتر مجربی رییس سازمان، خانم مهندس قدیری نایب رییس دکتر بهرنگ محمدی خزانه دار و آقای مهندس خیری از اعضای هیات مدیره سازمان هیات رییسه سازمان دریافت کردند. همچنین کمیته برگزار کننده مسابقات تیم لیوار را به عنوان تیم اخلاق معرفی کرد.


در پایان مسابقات آقای بابک عسگری از تیم هت تریک با 14 گل زده به عنوان آقای گل این مسابقات معرفی شد.
همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر آقای فرشاد فلاحت زاده فوتبالیست پیشکسوت تجلیل شد.

کمیته برگزار کننده این مسابقات را آقایان محسن توکلی، پیمان علی نیا، محمد فقیه نجفی، محمد علی بخشی و  تشکیل می دادند که در طی دوهفته برگزاری مسابقات زحمات زیادی را برعهده داشتند.

یکی دیگر از ویژگی های این مسابقات، حضور سرمربی فوتسال سازمان آقای محمد مدنی در کلیه مسابقات، جهت انتخاب بازیکنان برتر، برای تیم فوتسال سازمان بود.

و قرار است لیست نهایی دعوت شدگان به تیم فوتسال سازمان نظام مهندسی استان البرز توسط سرمربی تیم، جهت شروع تمرینات منظم اعلام شود.

قابل ذکر است اعضای تیم قهرمان هت تریک به شرح زیر می باشد:


آقایان سعید رحمانی، محمد بوبر، اکبر طاولی، بابک عسگری، مهندی توانگر، محمدرضا مصطفی، حبیب نجفی، نادر سلیمانی، محمد ترکاشوند، مرتضی عزیزی

مربی گری تیم را آقای مجید مروتی و سرپرستی تیم را آقای محمد پوررجب برعهده داشتند.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی