عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 11 خرداد 1402 | 12:2

کد خبر : 20008

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/11/16

تعداد بازدید : 377 بار

اهم مصوبات شصت و سوم جلسه هیات مدیره دوره پنجم مورخ 1401/11/09

1401/11/16

مقرر گردید طبق شیوه نامه جدید شرکت های حقوقی، منبعد تمامی نظارت های شرکت حقوقی در فرآیند سیستم ارجاع می باشد و اولویت با شرکت هایی می باشد که طراحی همان پلاک ثبتی را ثبت کرده باشند و ضریب اولویت متعاقبا اعلام می گردد.

1-    موضوع قرارداد همسان نظارت به پیشنهاد کارگروه مربوطه در دستور جلسه آتی هیات مدیره قرار گیرد.

2-    مقرر گردید طبق شیوه نامه جدید شرکت های حقوقی، منبعد تمامی نظارت های شرکت حقوقی در فرآیند سیستم ارجاع می باشد و اولویت با شرکت هایی می باشد که طراحی همان پلاک ثبتی را ثبت کرده باشند و ضریب اولویت متعاقبا اعلام می گردد. لازم به ذکر می باشد نظارت پروژه هایی که ثبت طراحی آن توسط شرکت های حقوقی تا تاریخ 1401/11/11 صورت گرفته است طبق روال گذشته ثبت می گردد .

3-    مقرر گردید کمیته ای به منظور توزیع مناسب کار اشخاص حقوقی طراح و ناظر ، متشکل از آقایان امید رضوانی فر، وحید کیانی، مهدی اسماعیلی، حمید بیات و رضا طهماسبی به دبیری سرکار خانم فریده قدیری تشکیل و پیشنهاد ایشان به جهت تصویب در هیات مدیره ارائه گردد.

4-    مقرر گردید کمیته ای به منظور خروج طراحی از ظرفیت (تعریف دوره طراحی) متشکل از جناب آقایان امید رضوانی فر، بهرنگ محمدی، داریوش خسروی، مهدی اسماعیلی و سرکار خانم قدیری به دبیری آقای رضا طهماسبی تشکیل و پیشنهاد ایشان به جهت تصویب در هیات مدیره ارایه گردد.

5-    جناب آقایان مهندس امید رضوانی فر و دکتر علی افراسیابی نماینده تام الاختیار در امور طرح اقدام ملی مسکن معرفی گردند

6-    تمامی کارگروه های تشکیل شده در مصوبه فوق ملزم به ارائه گزارش در جلسه آتی هیات مدیره می باشند .

7-    با توجه به تعریف شخص حقوقی در بند 1-9 مبحث دوم مقررات ملی ساختمان و ماده 18 فصل پنجم پیوست مبحث دوم در خصوص نحوه عمل به ماده 12 آیین نامه اجرایی و تبصره های آن رعایت حدود صلاحیت اشخاص حقوقی خدمات فنی آزمایشگاهی و تعیین گروه ساختمانی در این خصوصی وفق بند 18-1-4 مبحث دوم می بایستی رعایت گردد .
نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی