عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 25 تیر 1403 | 9:1

کد خبر : 20290

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/06/06

تعداد بازدید : 1537 بار

دیدار رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با رییس شورای اسلامی شهر کرج

1402/06/06

دکتر مجربی بر آمادگی سازمان نظام مهندسی برای همکاری نزدیک با شورا در جهت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و به طور اخص کیفیت ساخت و ساز در شهر کرج تاکید کرد

روز دوشنبه 6 شهریور ماه 1402 دکتر مجربی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در محل شورای اسلامی شهر کرج با مهندس مسعود محمدی رییس شورای اسلامی شهر کرج دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که مهندس غفور نصیرپور دبیر و مهندس داریوش خسروی از اعضای هیات مدیره سازمان نیز حضور داشتند، پس از خیرمقدم رییس شورا،  دکتر مجربی با تبریک انتخاب مهندس محمدی به عنوان رییس شورای اسلامی شهر کرج و خرسندی اعضای سازمان از این انتخاب شایسته، آمادگی سازمان نظام مهندسی را برای همکاری نزدیک با شورا در جهت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و به طور اخص کیفیت ساخت و ساز در شهر کرج اعلام کرد.


وی با اشاره به تفاهم نامه در حال انعقاد شهرداری کرج و سازمان نظام مهندسی که مراحل مختلف کارشناسی را پشت سر گذاشته است از رییس شورا خواست تا زمینه تسریع انعقاد و اجرایی شدن این تفاهم را فراهم کند.

مهندس محمدی رییس شورای اسلامی شهر کرج نیز در سخنانی با تاکید بر ظرفیت تخصصی و فنی بالای سازمان نظام مهندسی آن را پتانسیلی ارزشمند برای مدیریت شهری خواند که به طور شایسته از آن استفاده شود.


مهندس نصیرپور و مهندس خسروی نیز در سخنانی حضور شایسته اعضای سازمان در هیات رییسه شورای اسلامی شهر کرج را تبریک گفتند.

مهندس خسروی  همچنین در این نشست پیشنهاد داد تا با تشکیل کارگروه های مشترک فنی و تخصصی هرچه بیشتر از توانمندی های مهندسان استان استفاده شود که این پیشنهاد مورد توجه ریاست شورا قرار گرفت.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی