عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 28 تیر 1403 | 17:0

کد خبر : 20303

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/06/14

تعداد بازدید : 3606 بار

اعلام نتایج قرعه کشی واحدهای اقامتی مجتمع رویایی راستی (چمخاله-گیلان) برای ماه مهر

1402/06/14

مهلت پرداخت هزینه رزرو واحدها حداکثر ۴۸ ساعت پس از اعلام اسامی

قرعه کشی واحدهای اقامتی مجتمع رویایی راستی (چمخاله-گیلان) برای ماه مهر با حضور اعضای کمیته رفاهی برگزار شد و بر اساس آن از میان اعضای ثبت نام کننده اسامی ۳۰ نفر از متقاضیان به قید قرعه مشخص شد.


جهت مشاهده لیست منتخبین در قرعه کشی واحدهای اقامتی مجتمع رویایی راستی (چمخاله-گیلان) برای ماه شهریور لطفا کلیک نمایید

منتخبین می بایست حداکثر ۴۸ ساعت بعد از اعلام اسامی نسبت پرداخت هزینه رزرو واحد ها از طریق درگاه پرداخت در کارتابل مهندسان اقدام نموده، سپس با دریافت رسید واریز وجه از واحد مالی، جهت صدور معرفی نامه به واحد رفاهی سازمان مراجعه نمایند.

**بدیهی است در صورت انقضای مهلت ۴۸ ساعته، نوبت تعیین شده لغو و افراد حاضر در لیست رزرو جایگزین خواهند شد.لازم به ذکر است پیرو اطلاع رسانی قبلی در راستای تامین امکانات رفاهی برای اعضای محترم و تصمیم سازمان بر اجاره ویلاهای چمخاله، اعضای محترم می توانند، از طریق کارتابل خود نسبت به ثبت درخواست استفاده از ویلاها طبق شرایط ذیل، اقدام نمایند:


۱- ثبت نام برای قرعه کشی در هفته ی اول هرماه، برای استفاده در ماه بعد انجام خواهد شد و تا هفته ی دوم ماه نتایج قرعه کشی اعلام خواهد شد.


۲-مدت اقامت در ویلاها سه شب و چهار روز خواهد بود و از طریق قرعه کشی بین اعضای درخواست دهنده روی یک تاریخ، انجام و اعلام خواهد گردید.


۳-اعضای محترم با مراجعه به کارتابل خود می توانند نسبت به انتخاب دو اولویت زمانی برای هرماه اقدام نمایند و منتظر اعلام نتیجه ی قرعه کشی بمانند.(درصورت انتخاب در اولویت اول، از لیست قرعه کشی های آتی حذف خواهند شد و هرعضو سالیانه یک بار امکان اقامت در ویلاها را خواهد داشت).


۴-استفاده از ویلاها صرفا مختص خود اعضاست و به همراه معرفینامه از سازمان و کارت شناسایی معتبر خود عضو امکان پذیر خواهد بود.
۵-بابت هزینه ی خانه داری و شارژ جهت سه شب اقامت در هرویلا، مبلغ دومیلیون تومان درنظر گرفته شده است که پس از اعلام نتایج ،واریز از طریق درگاه آنلاین از طریق کارتابل در دسترس اعضای محترم خواهد بود.


درصورت برنده شدن در قرعه کشی اعضا حداکثر ۴۸ ساعت فرصت واریز وجه را خواهد داشت و درصورت واریز امکان کنسلی و بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.


لازم به ذکر است که هزینه دریافتی صرفا بابت هزینه های  خدمات، حراست و خانه داری مجتمع بوده و ماهانه به حساب مجتمع مذکور پرداخت می شود.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی