عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 28 تیر 1403 | 18:37

کد خبر : 20311

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/06/21

تعداد بازدید : 1994 بار

بازدید کمیته نظارت کارگروه نظارت و HSE از پروژه نهضت ملی شهرک ناز فردیس

1402/06/21

در این بازدید کلیه جزییات نکات فنی نظارتی و ایمنی پروژه بررسی و کنترل گردید

روز دوشنبه 20 شهریور ماه 1402 کارگروه نظارت و HSE ذیل قرارگاه مسکن به دبیری دکتر علی افراسیابی از اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان از پروژه نهضت ملی شهرک ناز فردیس بازدید کردند.


در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر افراسیابی، توضیحاتی راجع به کلیات اقدامات صورت پذیرفته در جلسات پیشین ارایه و توضیحات تکمیلی چک لیست نهایی شده نظارت در کمیته نظارت را برای حاضرین بیان کرد.

در ادامه بازدیدی از سه قسمت از پروژه با پیمانکاری شرکت های مختلف توسط اعضا محترم کارگروه و عوامل پروژه به عمل آمد. و کلیه جزییات نکات فنی نظارتی و ایمنی پروژه بررسی و کنترل گردید.


بر اساس توضیحات مهندس ناصری نصب مدیر پروژه  و بازدید صورت گرفته پروژه نهضت ملی مسکن فردیس 46 قطعه تفکیکی 1000 متری می‌باشد که از 1 قطعه فضای سبز، 2 قطعه فضای آموزشی، 1 قطعه مذهبی و 42 قطعه در قالب 850 واحد مسکونی در دو فاز کاری در حال اجرا می باشد. فاز اول (420 واحد ) با چهار پیمانکار و دو مشاور از اوایل دی ماه 1401 بصورت رسمی شروع به کار کرده است.  و فاز دوم در مرحله فونداسیون می باشد.

در پایان، اعضای کارگروه ضمن جمع بندی گزارشات و اظهارات ناظر و سرپرستان پروژه، با  بررسی مستندات کنترل کیفی موجود در کارگاه و بازدید صورت گرفته نسبت به تکمیل و تنظیم چک لیست های  ارزیابی اقدام نمودند.
در این بازدید نمایندگانی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، اداره کل و راه و شهرسازی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، فرمانداری‌های فردیس ،نظرآباد و چهارباغ و شهرداری های فردیس و اشتهارد حضور داشتند.


همچنین مهندس گلپور معاون کنترل و ساختمان، مهندس خلج مردی مدیر طرح و برنامه و مهندس قهرمانی مدیر کنترل و ترویج سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این دیدار دکتر افراسیابی را همراهی می کردند.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی