عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
شنبه 18 آذر 1402 | 15:0

صعود مقتدرانه تیم فوتسال نظام مهندسی ساختمان استان البرز به فینال مسابقات بین سازمانی بتیس کاپ

1402/07/10

چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال بین سازمانی تهران بزرگ ''BETIS CUP'' با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود

تیم فوتسال نظام مهندسی البرز در ادامه چهارمین دوره مسابقات جام فوتسال بین سازمانی تهران بزرگ ''BETIS CUP،  ضمن شکست حریف، مقتدرانه به فینال دسته B مسابقات راه یافت.

 در این بازی که روز جمعه 7 مهرماه در محل سالن فوتسال شماره یک دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، تیم فوتسال نظام مهندسی البرزبه مصاف تیم چرم درسا رفت و در یک بازی زیبا با نتیجه 7 بر 1 به پیروزی دست یافتد.


در این بازی نادر سلیمانی 2 گل و بابک عسگری، مجید مروتی، اکبرطاولی، جعفر آقازاده و محمد بوبر هرکدام یک گل برای تیم نظام مهندسی به ثمر رساندند.

فینال این مسابقات ساعت 14:45 روز جمعه 14 مهرماه 1402 در سالن شماره یک دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد که در طی آن تیم نظام مهندسی البرز برای کسب مقام قهرمانی به مصاف تیم دیجی کالا خواهد رفت.



قابل ذکر است اعضای تیم نظام مهندسی را آقایان بابک عسگری، نادر سلیمانی، مجید مروتی، اکبرطاولی، جعفر آقازاده، و محمد بوبر، مهدی توانگر، محمود ترکاشوند، فرشاد خلفی، مرتضی افشار، مرتضی عزیزی، میلاد سبزه پرور، رضا اسماعیلی و حسین معصومی تشکیل می دهند که با سرپرستی محمد پوررجب و سرمربیگری محمد معدنی و مربیگری میلاد پررنگی در این مسابقات حضور یافتند.



حضور در سالن مسابقه و تماشای بازی فینال برای عموم آزاد است.






نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی