عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 19:36

کد خبر : 20364

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/07/25

تعداد بازدید : 1384 بار

برگزاری مسابقات فوتسال سازمانهای نظام مهندسی ساختمان کشور در استان قزوین

1402/07/25

مسابقات فوتسال اعضای سازمانهای نظام مهندسی ساختمان کشور به مناسبت هفته تربیت بدنی در استان قزوین برگزار میگردد

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به نقل از سایت نظام مهندسی قزوین، مهندس میراحسان میرزاده دبیر کمیته برگزاری این مسابقات در خصوص علت میزبانی و گروه بندی تیمها عنوان کرد، پس از دوران تلخ و سخت کرونا و با توجه به برگزار نشدن مسابقات فوتسال سازمان های نظام مهندسی کشور از سال ۹۶، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین به پیشنهاد کمیسیون ورزش این استان و با هماهنگی شورای مرکزی تصمیم گرفت نسبت به برگزاری این مسابقات اقدام نماید، که پس از مذاکرات اولیه در اردیبهشت ماه سالجاری و با موافقت شورای مرکزی در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۵ نسبت به فراخوان و ارسال دعوتنامه به استانها اقدام نمود.


 ثبت نام تیم ها از تاریخ مذکور آغازو تا تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵ ادامه داشت، که  ۱۴ استان جهت حضور در این دوره اعلام آمادگی نمودند و در نهایت با توجه به این که استان قزوین بعنوان میزبان، دو نماینده جهت حضور در مسابقات معرفی کرده بود، ۱۵ استان در قالب ۱۶ تیم گروه بندی شدند.


میرزاده افزود، قرعه کشی رقابت ها در روز ۱۴۰۲/۷/۱۷ با حضور مهندس حسینی عضو شورا و رئیس کمیسیون رفاهی ورزشی شورای مرکزی، دکتر شعبانیان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، باجیوند رئیس هیئت فوتبال استان قزوین و عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور، اعضای هیئت مدیره و کمیته برگزاری مسابقات به صورت حضوری و مجازی برگزار شد که تعدادی از سرپرستان تیم سایر استانها نیز در این قرعه کشی به صورت مجازی حضور داشتند.


لازم به ذکر است پذیرش تیم ها از روز ۱۴۰۲/۷/۲۵ انجام خواهد شد و مسابقات از ۱۴۹۲/۷/۲۶ شروع و تا تاریخ ۱۴۰۲/۸/۱ ادامه خواهد داشت.


مراسم افتتاحیه نیز در روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۲۶ ساعت ۱۶:۳۰ در محل سالن مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار خواهد شد.


از اعضای محترم  دعوت میگردد جهت تماشای مسابقات و همچنین تشویق و حمایت از تیمهای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین طی جدول زمانبندی ذیل از بازیها دیدن فرمائید
محل برگزاری مسابقات، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین واقع در ابتدای باراجین
نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی