عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 15 اسفند 1402 | 18:18

کد خبر : 20445

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/09/05

تعداد بازدید : 7353 بار

محمدرضا صابری مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز شد

1402/09/05

محمدرضا صابری دانش آموخته رشته مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر در مقطع دکترا می باشد

روز شنبه 4 آذر ماه 1402، با حضور احمد افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، رضا خالقی مدیرکل اسبق راه و شهرسازی، مدیران کل عضو شورای هماهنگی راه و شهرسازی، معاونین و رؤسای ادارات راه و شهرسازی البرز، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان البرز در محل این اداره کل معارفه شد.


 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در این آیین از تلاش مدیران کل راه و شهرسازی از بدو تشکیل استان تاکنون در ساماندهی امور عمرانی استان تقدیر و تشکر کرد.
احمد افضلی با تأکید بر اهمیت پاسخگویی به مراجعان راه و شهرسازی با توجه به حجم بالای ماموریت‌های این نهاد زیربنایی و عمرانی، ضرورت و اولویت قرار دادن نهضت ملی استان را یادآور شد و از خدمات مدیرکل اسبق راه و شهرسازی به جهت آشنایی کامل با منابع قانونی مرتبط و زبان مشترک با حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تقدیر کرد.وی خاطرنشان کرد: در هفته‌های آتی استان البرز میزبان ریاست محترم جمهور است که عزم جدی ادارات استان بویژه راه و شهرسازی درجریان این سفر بسیار تأثیرگذار است.


رضا خالقی مدیرکل پیشین راه و شهرسازی البرز نیز در این نشست با تقدیر و تشکر از وزرای پیشین و کنونی راه و شهرسازی و مسئولان استانی به جهت اعتماد در دوره تصدی‌گری و مدیریت سی‌و‌پنج ماهه خود، از همکاران راه و شهرسازی البرز قدردانی کرد.

خالقی همچنین از همکاری دکتر افضلی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در راهبری و تسهیل پیشبرد پروژه‌های عمرانی تشکر کرد.


 خالقی در معرفی مدیرکل جدید افزود: دکتر محمدرضا صابری دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر در مقطع  دکترا و رشته مهندسی عمران و از فرزندان معزز شهدا هستند که دارای سوابق و حضور فعال در راهبری قرارگاه مسکن وزارت راه و شهرسازی در کارنامه خود می‌باشند .صابری مدیرکل جدید راه و شهرسازی نیز ضمن سپاس از اعتماد وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز، ضرورت تسریع در پیشبرد پروژه‌ها بویژه نهضت ملی استان را سرلوحه فعالیت‌های آتی خود عنوان کرد.


وی با تاکید بر موقعیت ویژه استان البرز از حیث موقعیت جغرافیایی و بافت جمعیتی، خدمت در این استان را ماأموریتی ویژه در دو حوزه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری خواند.


وی افزود: همواره از ایده‌ها و نوآوری‌های همکاران اداره‌ کل استقبال خواهد شد.


گفتنی است در پایان این آیین، حکم مدیرکل جدید قرائت و تشریفات اعطای حکم انتصاب واصله از سوی وزیر راه و شهرسازی به مدیرکل جدید راه و شهرسازی البرز برگزار شد .

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی