عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 فروردین 1403 | 7:35

کد خبر : 20447

  • تاریخ انتشار :

  • 1402/09/05

تعداد بازدید : 2399 بار

اعضای کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز معرفی شدند

1402/09/05

آقایان علیرضا رنجبر جمال آبادی، امیر حسین فتح العلومی، ایمان دربندی فراهانی و خانم ها سارا ساحلی، مرجان بابایی، سارا فرج و زینب فروزان مهر به عنوان اعضای کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان معرفی شدند

روز یکشنبه 5 آذر ماه 1402، اعضای کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با حضور در نشست هیات مدیره سازمان معرفی شدند.

در این نشست  قبل از ورود به دستور جلسه، با دعوت از اعضای منتخب کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان برای حضور در جلسه، آیین اعطای احکام ایشان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس مهدی اسماعیلی رییس سازمان، ضمن تبریک به منتخبین، با اشاره به سوابق و تجارب مهندسان منتخب برای این کمیسیون ابراز امیدواری کرد کمیسیون شهرسازی یار و همراه خوبی برای هیات مدیره سازمان برای انجام وظایف و تنسیق امور مهندسی شهرسازی باشند.

همچنین مهندس امید رضوانی فر نماینده رشته شهرسازی در هیات مدیره سازمان با ارایه گزارش کوتاهی از اقدامات انجام گرفته در این دوره در خصوص کنترل خدمات شهرسازی و ارجاع کارها تنها از طریق سازمان از کمک هیات مدیره در این مسیر تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با کمک کمیسیون شهرسازی بتوان اقدامات مفید تری برای مهندسان شهرساز به انجام رساند.

در ادامه احکام اعضای این کمیسیون توسط اعضای هیات مدیره به ایشان اعطا شد.بر این اساس آقایان علیرضا رنجبر جمال آبادی، امیر حسین فتح العلومی، ایمان دربندی فراهانی و خانم ها سارا ساحلی، مرجان بابایی، سارا فرج و زینب فروزان مهر به عنوان اعضای کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز معرفی و احکام خود را دریافت کردند.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی