عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 15 اسفند 1402 | 18:46

توافق راه اندازی اولین مرکز تحقیقات مشترک در نشست هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و رییس دانشگاه آزاد اسلامی البرز

1402/09/12

با این تفاهم نامه اولین مرکز تحقیقات مشترک بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و سازمان های نظام مهندسی ساختمان راه اندازی خواهد شد

روز شنبه 11 آذر ماه 1402 هیات رییسه سازمان میزبان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی البرز و هیات همراه بودند.

در این نشست که به منظور عقد تفاهم نامه راه اندازی اولین مرکز تحقیقات مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و دانشگاه آزاد اسلامی البرز برگزار شد، در ابتدای نشست مهندس اسماعیلی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز ضمن خیرمقدم به میهمانان در سخنانی دانشگاه آزاد  را یکی از مراکز مهم علمی و تحقیقاتی استان البرز در حوزه فنی و مهندسی برشمرد که ظرفیت های فراوانی برای همکاری مشترک در جهت ارتقای کیفیت ساخت و ساز در استان و به روز رسانی دانش مهندسان دارد.


دکتر کلانتری ریاست دانشگاه آزاد البرز نیز ضمن تقدیر از هیات مدیره سازمان برای اهتمام به امر تحقیقات و پژوهش، بر ظرفیت های علمی بالقوه سازمان با داشتن بیش از 23 هزار عضو مهندس تاکید کرد.


در این نشست همچنین آقایان دکتر رضا جمالپور، دکتر ثابت و دکتر زرگر از اعضای هیات علمی دانشگاه در سخنانی با اشاره به تاریخچه و روند شکل گیری ایده راه اندازی مرکز تحقیقات مشترک و تلاش های انجام شده در جهت تحقق آن، به تشریح روند اجرایی پروژه ها در این مرکز پرداختند.

همچنین دکتر خردرنجبر از اساتید دانشگاه و رییس شورای انتظامی سازمان در سخنانی ضمن اشاره به کارنامه آموزشی سازمان، حوزه پژوهش را حلقه گمشده سازمان برشمرد که راه اندازی این مرکز مشترک می تواند گام مهمی در این راستا باشد.


در ادامه این نشست ضمن امضای تفاهم نامه توسط روسای سازمان و دانشگاه، مراحل اخذ مجوز و راه اندازی  مرکز تحقیقات مشترک کلید خورد.


لارم به ذکر است این اولین مرکز تحقیقات مشترک بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و سازمان های نظام مهندسی ساختمان و پنجمین مرکز تحقیقات مشترک دانشگاه و صنعت دانشگاه آزاد اسلامی کشور به شمار می رود.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی