عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 20:5

کد خبر : 20690

  • تاریخ انتشار :

  • 1403/01/18

تعداد بازدید : 2828 بار

آغاز ثبت نام قرعه کشی ویلاهای چمخاله در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

1403/01/18

مهلت ثبت درخواست برای ماه فروردین تا 24 فروردین

در راستای تامین امکانات رفاهی برای اعضای محترم و تصمیم سازمان بر اجاره ویلاهای چمخاله، اعضای محترم می توانند جهت شرکت در قرعه کشی ویلاهای منطقه چمخاله گیلان در ماه اردیبهشت ۱۴۰۳، از امروز تا روز 24 فروردین ماه ۱۴۰۲، از طریق کارتابل خود نسبت به ثبت درخواست استفاده از ویلاها طبق شرایط ذیل، اقدام نمایند:


۱- ثبت نام برای قرعه کشی در دهه ی اول هرماه، برای استفاده در ماه بعد انجام خواهد شد و تا دهه ی دوم ماه نتایج قرعه کشی اعلام خواهد شد.


۲-مدت اقامت در ویلاها سه شب و چهار روز خواهد بود و از طریق قرعه کشی بین اعضای درخواست دهنده روی یک تاریخ، انجام و اعلام خواهد گردید.


۳-اعضای محترم با مراجعه به کارتابل خود می توانند نسبت به انتخاب دو اولویت تاریخی برای کل ماه اقدام نمایند و منتظر اعلام نتیجه ی قرعه کشی بمانند.(درصورت انتخاب در اولویت اول، از لیست قرعه کشی های آتی حذف خواهند شد و هرعضو سالیانه یک بار امکان اقامت در ویلاها را خواهد داشت).


۴-استفاده از ویلاها صرفا مختص خود اعضاست و به همراه معرفینامه از سازمان و کارت شناسایی معتبر خود عضو امکان پذیر خواهد بود.
۵-بابت هزینه ی خانه داری و شارژ جهت سه شب اقامت در هرویلا، مبلغ دومیلیون تومان درنظر گرفته شده است که پس از اعلام نتایج ،واریز از طریق درگاه آنلاین از طریق کارتابل در دسترس اعضای محترم خواهد بود.


درصورت برنده شدن در قرعه کشی اعضا حداکثر ۴۸ ساعت فرصت واریز وجه را خواهد داشت و درصورت واریز امکان کنسلی و بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.


لازم به ذکر است که هزینه دریافتی صرفا بابت هزینه های  خدمات، حراست و خانه داری مجتمع بوده و ماهانه به حساب مجتمع مذکور پرداخت می شود.


۶- همزمان با هرقرعه کشی سه نفر در لیست رزرو قرار خواهند گرفت و درصورت لزوم جایگزین خواهند شد.


۷- برگزیدگان قرعه کشی جهت اخذ اطلاعات کامل تر از شرایط اقامت در ویلاها می توانند با واحد رفاهی تماس گرفته یا به صورت حضوری درساعات اداری مراجعه نمایند.*لازم به ذکر است که  ویلاها در شهرک پنج ستاره ی رویایی راستی واقع شده و دوبلکس سه خوابه و ۸ تختخوابه، تمام مبله به همراه ارایه خدمات خانه داری می باشد و امکان پذیرایی برای حداکثر ۸ بزرگسال و ۲ کودک زیر شش سال در هرویلا فراهم می باشد.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی