عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 15 اسفند 1402 | 18:7

کد خبر : 7341

  • تاریخ انتشار :

  • 1397/11/23

تعداد بازدید : 2894 بار

اولین کنفرانس چالش های مهندسی استان البرز/ تمدید مهلت ارسال مقالات تا 28 بهمن

1397/11/23

دانشگاه خوارزمی/هشتم اسفند 97
جهت مشاهده پانل های پیشنهادی کلیک نمایید
با توجه به تماس‌های مکرر اساتید و دانشجویان محترم بنا به تصمیم کمیته راهبری کنفرانس مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۷ تمدید گردید، شایان ذکر است این تاریخ نهایی می‌باشد و قابل تمدید نیست.

پژوهشگر گرامی؛

  احتراماً به استحضار می­ رساند سیستم پرداخت الکترونیک دقیقا از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ فعال می گردد.  مراحل پرداخت هزینه به شرح زیر است:


    ابتدا با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شده و به بخش صفحه شخصی بروید.

    لینک ویرایش مشخصات کاربری را انتخاب نمایید.

    در بخش نوع ثبت نام، گزینه مرتبط با خود را انتخاب نمایید(مثال: دانشجویان (ارائه دهنده مقاله)) و در پایین صفحه تعداد افراد حضور یافته در کنفرانس را درج و تأیید را بزنید. چنانچه نویسندگان مقالات بیش از یک نفر است و قصد حضور در کنفرانس را دارند باید در قسمت تعداد افراد مورد نظر برای ثبت نام درج و هزینه کامل نفرهای بعدی هم پرداخت شود. مثال اگر افراد نویسنده ۳ نفر می باشد و هر ۳ نفر قصد حضور در کنفرانس را دارند باید در قسمت تعداد افراد ۳ را نوشته و تایید را بزنند. و دوباره لینک صفحه شخصی را بزنید.

    جهت پرداخت هزینه مقاله دوم به بعد باید وارد صفحه شخصی شده و در قسمت فهرست برنامه‌های عمومی لینک کل فهرست را انتخاب نمایید و گزینه مورد نظر را انتخاب و تایید فرمایید. و دوباره به لینک صفحه شخصی را بزنید.

    بعد از انتخاب موارد فوق در پایین صفحه شخصی، لینک صورتحساب کامل برای کاربران ایرانی را انتخاب نمایید و پس از ملاحظه کردن مبالغ و اطمینان از صحیح بودن آنها، لینک پرداخت هزینه نهایی ارایه شده در صورتحساب با کارتهای شتاب را انتخاب نمایید. فرم باز شده را پر نموده و لینک ورود به سایت بانک تجارت برای انجام پرداخت را انتخاب کنید.

    بعد از انتقال به درگاه پرداخت الکترونیک، اطلاعات کارت (شماره کارت ،رمز دوم،کد cvv۲ و...)را وارد کرده و پرداخت را انجام دهید. پس از پرداخت صفحه "تراکنش شما با موفقیت انجام شد لطفا گزینه تکمیل فرآیند خرید را انتخاب نمایید" نشان داده می شود(درهمین صفحه کد پیگیری نیز نمایش داده می شود) در نهایت با انتخاب دکمه تکمیل فرآیند خرید صورتحساب پرداخت شده به شما نمایش داده می شود، در ضمن اطلاعات پرداخت به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی