عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
شنبه 9 مرداد 1400 | 6:47

کد خبر : 7457

  • تاریخ انتشار :

  • 1398/02/14

تعداد بازدید : 3959 بار

اولین آزمون جذب کارشناسان دفتر فنی و کنترل و ترویج روز جمعه 13 اردیبهشت برگزار شد

1398/02/14

نتایج آزمون کتبی متعاقبا از سوی جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به منظور تامین نیروهای کارشناسی خود و با هدف بهره گیری از شایسته ترین متخصصان رشته های چهارگانه، در زمینه کنترل و نظارت بر خدمات طراحی و نظارت، مطابق مصوبه هیات مدیره دوره چهارم، پس از طی مراحل  اعلام فراخوان ثبت نام از داوطلبان در دو مرحله و معرفی منابع آزمون، اقدام به برگزاری آزمون متمرکز با همکاری جهاد دانشگاهی استان البرز نمود.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این آزمون که در چهار رشته عمران، معماری، برق و مکانیک و در دو شاخه طراحی و نظارت در محل دبیرستان شاهد "شهیدان نعمتی" برگزار شد، تعداد 256 نفر از داوطلبان در رشته های مختلف حضور پیدا کردند.

این برای اولین بار است که جذب کارشناسان سازمان  بر اساس اهداف و برنامه های اعلام شده هیات مدیره دوره چهارم، طی یک آزمون متمرکز و با رعایت اصول امنیت طراحی و  قرنطینه سوالات از سوی مرکز آموزش جهاد دانشگاهی استان البرز برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب 60 درصد نمرات آزمون، فرصت شرکت در مصاحبه حضوری را خواهند داشت و منتخبین این مرحله نیز به عنوان کنترل کنندگان طراحی نقشه در دفتر فنی سازمان و یا به عنوان بازرسان کنترل نظارت در واحد کنترل و ترویج سازمان ، به صورت پروژه ای، به خدمت گرفته خواهند شد.
نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی