عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 | 22:41

کد خبر : 9167

  • تاریخ انتشار :

  • 1399/08/03

تعداد بازدید : 2284 بار

از آخرین ویرایش سامانه خدمات گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز رونمایی شد

1399/08/03

این سامانه به صورت غیرحضوری پاسخگوی اعضا و مجریان سازمان خواهد بود

روز چهارشنبه 28 مهرماه 99 در مراسمی با حضور رییس و اعضای هیات رییسه سازمان، مدیر بهره برداری شرکت گاز استان  و رییس اتحادیه تاسیسات مکانیکی شهر کرج از آخرین نسخه سامانه خدمات غیرحضوری گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز رونمایی شد.


مهندس صنوبر ریاست سازمان در سخنانی با اشاره به اتفاقات مثبت در جریان از جمله افزایش تعرفه گاز و تایید مصوبه هیات چهار نفره استان از سوی وزارت راه و شهرسازی در خصوص ورود خدمات تاسیسات مکانیکی و برقی به محدوده متراژی زیر 500 متر تحت عنوان مشاور، تاکید کرد اگرچه با توجه به تورم موجود این افزایش ها هم نمی تواند پوشش دهنده هزینه های موجود باشد ولی امیدواریم با یاری هم گام های بیشتری در این مسیر برداریم.


وی با اشاره به عقد تفاهم نامه با آبفای استان برای جرایی شدن نظارت سیستم فاضلاب از پیگیری های مجدانه مهندس هژیر یوسفی برای امضای این تفاهم نامه تشکر و قدردانی کرد.
 ریس سازمان همچنین از همکاری نزدیک انجمن تاسیسات مکانیکی استان و جناب روستا آزاد بسیار تشکر کرد.


مهندس مصطفی هژیر یوسفی خزانه دار و عضو مکانیک هیات مدیره سازمان نیز در سخنانی در مراسم رونمایی از این سامانه با اشاره به دغدغه هیات مدیره محترم در خصوص کیفیت ارایه خدمات گاز در سطح استان، راه اندازی سامانه خدمات گاز سازمان را در مسیر رفع این دغدغه و ارجاع خدمات گاز به مهندسان از طریق یک سامانه شفاف و عادلانه توصیف کرد.

مهندس هژیر یوسفی در ادامه با تشریح مراحل تکمیل این سامانه، بروز بیماری منحوس کرونا را بهانه ای برشمرد تا باعث شود ارایه  خدمات غیر حضوری به مجریان محترم گاز نیز به این سامانه اضافه شود که امروز شاهد رونمایی از سامانه نهایی هستیم.

وی از همه دست اندر کاران شکل گیری این سامانه به ویژه هیات رییسه سازمان، انجمن تاسیسات مکانیکی و مدیران شرکت گاز استان تقدیر و تشکر کرد و با تاکید بر اهمیت آموزش از این عزیزان خواست تا به منظور ارایه خدمات شایسته تر به شهروندان استان ، سازمان را در ارایه خدمات آموزشی به مجریان تاسیسات مکانیکی یاری کنند.نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی