عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 | 3:43

کد خبر : 9291

  • تاریخ انتشار :

  • 1400/01/01

تعداد بازدید : 670 بار

پیام نوروزی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

1400/01/01

در سال گذشته شیوع ویروس کووید ۱۹ غالب فعالیت‌های جاری صنفی را تحت الشعاع قرار داد اما توانستیم با درک موقعیت جدید و ضرورت عبور از مراحل سنتی فرآیندهای سازمان در توسعه و ارتقای کیفیت خدمات غیر حضوری گام های موثری برداریم

 

خوش خرامیده و با حسن و وقار آمده است     مژده ای دل که دگر باره بهار آمده است

سال ۱۳۹۹ با تمام فراز و نشیب‌ها در حالی سپری شد که جوامع مختلف و به تبع آن جامعه مهندسی متاثر از پدیده ه ای عجیب و نوظهور یعنی هم گیری ویروس منحوس کرونا قرار گرفت.

 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز کوشید با تدبیر و نظارت هیات مدیره و سایر ارکان سازمان و تلاش و همت مضاعف کلیه پرسنل، گامهای اعتلایی به سوی دستیابی به جایگاه واقعی خود بردارد.

 در سال گذشته شیوع ویروس کووید ۱۹ غالب فعالیت‌های جاری صنفی را تحت الشعاع قرار داد اما توانستیم با درک موقعیت جدید و ضرورت عبور از مراحل سنتی فرآیندهای سازمان در توسعه و ارتقای کیفیت خدمات غیر حضوری گام های موثری برداریم .

این امر و اهدافی که از ابتدای تشکیل سازمان استان، به ویژه در دوره اخیر هیات مدیره، به عنوان سرلوحه مطالبات مهندسان و مراجعین قرار داشت، با مدد و توفیق الهی و همت و اراده جمعی از مهمترین بخش‌های آن اجرایی گردید.

کسب رضایت کلیه اعضای محترم که با دقت نظر تحولات سازمان را مورد نقد قرار داده و حمایت شما عزیزان از اقدامات سازنده اخیر، پشتیبان و مشوق ما در حصول اهداف عالی تعیین شده و پیگیری مجدانه ادامه مسیر می باشد. و صدالبته که ادامه این راه جز در سایه به وفاق و همدلی همه اعضای سازمان و هم اندیشی خردمندانه و چاره گزینی مدیران مقدور نخواهد بود.

 شایسته است به پاس همه الطاف و توجهات شما ارجمندان چه در جایگاه تایید و چه در مصدر نقد،خاضعانه مراتب تقدیر و سپاس خود را تقدیم نمایم.

 در آستانه ورود به آخرین سال قرن که بارقه نور امید غلبه دوباره بشر بر بلایی جهانی از افق پدیدار شده، آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان و سالی سرشار از پویایی، بالندگی، موفقیت و سربلندی در تمام عرصه ها را دارم.

امیدوارم به لطف یزدان پاک و با تکیه بر همت، وفاق و همدلی همه ما در سال ۱۴۰۰ شاهد ارتقای جایگاه صنفی، تعالی سازمان، احترام و رعایت مقررات ملی ساختمان و تحقق اهداف متعالی از پیش تعیین شده باشیم که در نهایت موجب سربلندی و سرافرازی و رستگاری عموم ما حرفه مندان جامعه مهندسی استان و سراسر میهن اسلامی مان خواهد شد.

شهروز قنبری


برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی