عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
چهارشنبه 7 مهر 1400 | 7:14

کد خبر : 7392

  • تاریخ انتشار :

  • 1399/03/17

تعداد بازدید : 4792 بار

مرکز خرید جامه پوش آرا

1399/03/17

تخفیف 10 درصد

پیرو عقد تفاهم نامه با مرکز خرید جامه پوش آرا  مقرر گردید اعضا و پرسنل سازمان با ارایه کارت عضویت و یا معرفی نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز از تخفیفات ذیل استفاده نمایند

مقرر شد 10 درصد به کلیه محصولات مرکز خرید شامل پوشاک زنانه ،مردانه و بچه گانه ،کیف و کفش در خرید نقدی اعمال گردد.

این تخفیف علاوه بر تخفیفات فصلی ارایه شده از سوی مرکز خرید اعمال خواهد شد.

به ازائ هر یکصد هزار تومان خرید 5 درصد تخفیف جهت استفاده از خدمات رستوران مرکز خرید تعلق میگیرد.

معرفی شرکت:

وظایف شرکت جامه پوش آرا در نه واحد زیر و در دو بخش پوشاک مردانه و زنانه تعریف شده است که فرآیند طراحی، بازرگانی داخلی، بازرگانی خارجی، مالی و تضمین کیفیت در دفتر مرکزی شرکت و فرآیند  برنامه ریزی، تولید، کنترل کیفیت و منابع انسانی در کارخانه شرکت صورت می پذیرد.
1-    طراحی: در این واحد پس از انجام تحقیقات بازار توسط مسئولین مربوطه و تعیین سر فصل ها ، کار طراحی توسط متخصصان انجام می پذیرد.
2-    بازرگانی داخلی: در این واحد انجام امور هماهنگی و راهبری عملیات بازرگانی داخلی، تهیه مواد اولیه و ملزومات تولید محصول، فروش محصولات و ارزیابی برنامههای بازرگانی انجام می پذیرد.
3-    بازرگانی خارجی: در این واحد انجام امور هماهنگی و راهبردی عملیات سفارش، خرید، فروش، واردات و صادرات مواد اولیه، ملزومات تولید و محصولات نهایی انجام می پذیرد.
4-    مالی: در این واحد انجام امور هماهنگی و راهبری عملیات و فرآیندهای مالی و ارزیابی برنامه های گردش مالی و گزارشات تحلیلی مالی شرکت انجام می پذیرد.
5-    تضمین کیفیت: در این واحد انجام امور مربوط به تضمین کیفیت محصولات تولیدی، ارتباط با مشتریان به منظور شناخت نیازهای کیفی آنان، امور مربوط به اخذ استانداردها و پیاده سازی سیستم های مختلف به منظور افزایش کیفیت و بهره وری انجام می پذیرد.
6-  تولید: در این واحد صورت سفارشات که توسط طراحان آماده گردیده پس از تأیید مدیران مربوطه در اختیار مسئولین تولید قرار داده می شود  و فرآیند تولید براساس ضوابط و استانداردهای از پیش تعیین شده با تکنولوژی روز دنیا و زیر نظر پرسنل متخصص و آموزش دیده انجام می گردد.
7-    برنامه ریزی: در این واحد انجام امور هماهنگی و برنامه ریزی الویت بندی تولید، ارزیابی برنامه های تولید و برنامه ریزی موجودی مواد اولیه انجام می پذیرد.
8-    کنترل کیفیت: در این واحد انجام امور مربوط به کنترل کیفیت محصولات تولیدی و انجام بازرسیهای مربوط به کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی انجام می پذیرد.
9-    منابع انسانی: در این واحد انجام امور هماهنگی و راهبردی عملیات اداری، تأمین نیروی انسانی، آموزش نیروی انسانی، امور رفاهی و پرسنلی و حفظ و حراست از اموال و تجهیزات شرکت انجام میپذیرد.
شرکت جامه پوش آرا، همواره اعتقاد به کیفیت و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همراهی پرسنل مجرب و متخصص در طراحی، تولید و بازاریابی محصولات شرکت را از اولویت های کاری خود می داند

آدرس کارخانه :  نظر آباد شهرک صنعتی سپهر، فاز یک   

  تلفکس :31 -5332230 -0264

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی