عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 11 خرداد 1402 | 18:56

.اعضای دوره نهم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان انتخاب شدند/معرفی اعضا به وزیر راه و شهرسازی

1401/02/24

اسامی منتخبان انتخابات دوره نهم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به تعداد دو برابر ظرفیت نهایی جهت انتخاب نهایی، به وزیر راه و شهرسازی ارایه شد

جلسه مجازی انتخابات نظام مهندسی ساختمان منتخبان انتخابات دوره نهم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به تعداد دو برابر ظرفیت نهایی و اسامی آنها به وزیر راه و شهرسازی ارایه شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، انتخابات دوره نهم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور روز ۲۲ اردیبهشت به شکل الکترونیکی برگزار و اعضای شورا با لحاظ دو برابر تعداد اعضای اصلی و علی‌البدل انتخاب شدند.


در این دوره از انتخابات در رشته عمران ۴۴ نفر، ترافیک ۴ نفر، نقشه‌برداری ۴ نفر، برق ۸نفر، مکانیک ۸ نفر، معماری ۱۴ نفر و شهرسازی ۴ نفر انتخاب شدند که اسامی آنها به استحضار وزیر راه و شهرسازی می‌رسد. مقرر است تا از ۶۴ نفر اعضای منتخب ۳۲ نفر انتخاب نهایی شده که ۲۵ نفر از آنها از جمله اعضای اصلی و ۷ نفر عضو علی‌البدل خواهند بود و در این دوره مسوولیت در شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را برعهده خواهند داشت.


بر اساس آیین نامه اجرایی قانون، شورای مرکزی از میان خود ، ۳ نفر را به منظور تعیین رییس به وزیر راه و شهرسازی معرفی و وزیر راه و شهرسازی نیز از بین آنها ، یک نفر را به رییس‌جمهور معرفی می‌کند تا با حکم ریاست جمهور سکاندار سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور مشخص شود.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی