عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
سه شنبه 28 فروردین 1403 | 7:15

اولین جلسه هم اندیشی خزانه‌دارهای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌های کشور برگزار شد

1401/04/18

سرپرست سازمان نظام مهندسی کشور: ابطال شناسنامه فنی ملکی ساختمان در هیات عمومی دیوان عدالت اداری از موارد مهمی است که باعث چالش در مباحث درآمدی سازمان نظام مهندسی شده است که با اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان این مشکل رفع خواهد شد

 جلسه هم اندیشی خزانه‌دارهای سازمان نظام مهندسی استان‌های کشور پیرامون منابع درآمدی جدید، مالیات، نظام نامه‌ها و شرایط درآمد سازمان نظام مهندسی استان‌ها برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به نقل از پایگاه خبری شورای مرکزی، حمزه شکیب با تاکید بر ایجاد وحدت رویه در استان‌ها گفت: بحث تعارض منافع از اصلی‌ترین مسائلی است که سازمان‌ها با آن مواجه هستند که بایستی شفاف سازی شود. همچنین در این زمینه پیشنهاداتی با همفکری روسای سازمان استان‌ها مبنی بر همکاری شهرداری‌ها و ادارات کل با سازمان نظام مهندسی ارایه شده است.
 

سرپرست سازمان نظام مهندسی کشور در ادامه افزود: ابطال شناسنامه فنی ملکی ساختمان در هیات عمومی دیوان عدالت اداری از موارد مهمی است که باعث چالش در مباحث درآمدی سازمان نظام مهندسی شده است که با اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان این مشکل رفع خواهد شد.
 

شکیب با تاکید بر برگزاری جلسات خزانه‌داری به صورت فصلی بررسی دغدغه‌ها و چالش‌های درآمد پایدار و منابع درآمد استان‌ها، پیگیری نظام نامه‌ها، مباحث دریافتی از شناسنامه‌ها و بحث کنترل نظارت را از جمله مواردی دانست که در این جلسات مورد بررسی قرار گیرد.
 
در ادامه این جلسه خزانه‌دار‌های سازمان نظام مهندسی استان‌ها در خصوص معضلات و مشکلات اعم از مقررات جاری مالیات از سود سپرده، مناقصه سازمان‌ها، حق‌الزحمه ارکان سازمان و یکسان سازی حقوق و دستمزد کارمندان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی