عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 19:10

کد خبر : 14729

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/04/29

تعداد بازدید : 1715 بار

جلسه هم‌اندیشی روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان

1401/04/29

سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان بر نقش آموزش های مستمر در ارتقای تاثیر آموزش ها تاکید کرد

جلسه هم‌اندیشی روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان با حضور سرپرست سازمان نظام مهندسی کشور و روسای سازمان استانها در سالن جلسات شورای مرکزی به صورت حضوری و مجازی روز سه‌شنبه ۲۸ تیرماه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، در ابتدای این هم‌اندیشی بیت‌اله بدرلو مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان گزارش عملکرد استان‌ها در حوزه آموزش را ارایه داد.

 

بدرلو بر اساس فعالیت آموزشی استان‌ها گفت: آموزش در ۵ محور تمدید صدور پروانه، ارتقا پایه، وبینارهای تخصصی، دوره های اختیاری و دوره‌های تخصصی آموزش پرسنل انجام گرفته است.

 

مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی افزود: در مجموع دو هزار و ۲۷۸ دوره آموزشی در ۳۱ استان، ۸۵ هزار و ۶۳۴ نفر شرکت کردند که در نهایت به یک میلیون و ۳۵۱ هزار و ۳۵ نفر ساعت تبدیل شد.

 


بدرلو ضمن تاکید بر افزایش توانمندی مهندسان با برگزاری دوره‌های اختیاری اطهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل فعالیت‌های آموزشی را به سمت بهینه شدن سوق خواهد داد.

 

در ادامه حمزه شکیب سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به نقش آموزش‌های مستمر گفت: در دوره‌های آموزشی علاوه بر کیفیت، کمیت دوره‌ها که با نسبت تعداد مهندسان معنا پیدا می‌کند حائز اهمیت است که برخی استان‌ها در این مورد عملکرد خوبی داشتند.

 

سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود: با برگزاری دوره های آموزشی به مالکان و سرمایه داران پیوند بین سازمان نظام مهندسی و جامعه تقویت خواهد شد. علاوه بر این با توجه به رسالت سازمان نظام مهندسی که ارائه خدمات حرفه‌ای است، دوره های آموزشی همگانی مانند آمادگی در برابر زلزله و مقررات ملی ساختمان در برنامه های این سازمان قرار گیرد.

 


در ادامه این جلسه روسای سازمان‌ استان‌ها به بررسی مسائل روز سازمان و گزارش عملکرد آموزشی استان‌ها پرداختند.


برچسب ها

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی