عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
دوشنبه 7 خرداد 1403 | 19:21

کد خبر : 19995

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/12/16

تعداد بازدید : 1769 بار

نماینده سازمان به مقام اول مسابقات تنیس روی میز جام دهه فجر دست پیدا کرد

1401/12/16

مهندس حسن بیاتی با غلبه بر حریفان توانست به مقام اول مسابقات تنیس روی میز جام بزرگداشت دهه مبارک فجر دست یابد

 مسابقات ورزشی ویژه گرامیداشت دهه فجر  از سوی ادارات کل راهداری و راه و شهرسازی استان البرز میان ادارت تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان البرز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در رشته های مختلف برگزار شد.

درمسابقات تنیس روی میز که با حضور 32 شرکت کننده در سالن ورزشی راهداری استان البرز برگزار شد، مهندس حسن بیاتی در روز اول مسابقات توانست با غلبه بر حریفان به جمع شش نفر برگزیده راه یابد.

بیاتی در روز دوم مسابقات نیز با رقابت پایاپای با حریف قدرتمند خود، در پایان موفق شد مسابقه را با نتیجه سه برصفر به نفع خود به پایان برساند


در سومین روز و در مسابقه فینال نیز وی به مصاف حریف پیشکسوت و با سابقه خود رفت.
بیاتی در این مسابقه نیز در یک رقابت نزدیک موفق شد از سد دیگر حریف قدرتمند خود عبور کرده و به مقام اول مسابقات تنیس روی میز جام بزرگداشت دهه مبارک فجر دست یابد. 


قابل ذکر است مسابقات جام دهه فجر در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های فوتسال(ویژه آقایان)، والیبال، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و طناب کشی برگزار شد که تنها مسابقات باقیمانده، رقابتهای رشته فوتسال که در مرحله یک چهارم نهایی، تیم سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز به مصاف تیم فوتسال اداره کل راه و شهرسازی استان البرز خواهد رفت.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی