عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 31 خرداد 1403 | 1:6

کد خبر : 19994

  • تاریخ انتشار :

  • 1401/12/16

تعداد بازدید : 2200 بار

تیم والیبال سازمان نظام مهندسی فاتح مسابقات ورزشی جام گرامیداشت دهه فجر

1401/12/16

مسابقات ورزشی جام دهه فجر ویژه ادارات زیر مجموعه اداره راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در رشته والیبال برگزار شد

 تیم والیبال سازمان نظام مهندسی در مسابقات ورزشی دهه فجر ویژه کارکنان ادارات زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز توانست با غلبه بر حریفان مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

در این مسابقات که به همت ادارات کل راهداری و راه و شهرسازی استان البرز، به منظور ایجاد روحیه شور و نشاط و به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب برگزار شد، تیم نظام مهندسی در اولین بازی خود با نتیجه ۲-۰ از سد تیم آزمایشگاه خاک البرز گذشت.

در بازی دوم تیم نظام مهندسی ساختمان استان البرز  به مصاف  تیم راه و شهرسازی البرز رفت که در پایان تیم نظام مهندسی البرز با نتیجه ۲-۰ تیم راه و شهرسازی را مغلوب کرد.

در روز پایانی مسابقات نیز تیم نظام مهندسی به مصاف تیم قدرتمند راهداری رفت و طی یک بازی نفس گیر، تیم راهداری با نتیجه ۲-۰ مغلوب تیم نظام مهندسی شد و تیم نظام مهندسی فاتح مسابقات چهار جانبه دهه فجر شد.
در این دوره از مسابقات  کیومرث آقاشاهی مربیگری تیم نظام مهندسی و مهندس میثم طیبی سرپرستی این تیم را  بر عهده داشتند.

قابل ذکر است مسابقات جام دهه فجر در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های فوتسال(ویژه آقایان)، والیبال، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و طناب کشی برگزار می‌شود .

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی