عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
شنبه 9 مرداد 1400 | 8:10

کد خبر : 8811

  • تاریخ انتشار :

  • 1398/09/11

تعداد بازدید : 2464 بار

تکریم و معارفه اعضای دوره هفتم و هشتم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور

1398/09/11

مراسم تکریم و معارفه اعضای دوره هفتم و هشتم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی و اعضای منتخب دوره هشتم و اعضای دوره هفتم در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مراسم تکریم اعضای هفتم شورای مرکزی سازمان های نظام مهندسی ساختمان و معارفه اعضای جدید شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.

در این مراسم، از اعضای دوره هفتم قدردانی و اعتبار نامه اعضای دوره هشتم به آنها اعطا شد.

در این دوره از شورای مرکزی آقای دکتر کوروش غفاری از سازمان نظا مهندسی ساختمان استان البرز به عضویت شورای مرکزی انتخاب شده است. پیش از این نیز در دوره هفتم این شورا دکتر علیرضا مجربی کرمانی به عنوان عضو و دبیر اجرایی شورای مرکزی حضور داشت.

گفتنی است پیش از این و در دوره هفتم، فرج اله رجبی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را در دوره هفتم برعهده داشت.

متن قدردانی از اعضای دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که به امضای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی رسید، بدین شرح است:

بی شک پیشرفت و رونق مهندسی کشور مرهون تلاش عزیزان سخت کوشی است که از هیچ تلاشی در این راستا، مضایقه نمی نمایند.

بدینوسیله از تلاش موثر جنابعالی در دوره هفتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال موفقیت و بهروزی شما را خواستارم.

نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی